Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Asus Notebook Ekran Değişimi
Makaleler

Asus Notebook Ekran Değişimi

 

Notebook ekran değişimi konusunda yılların verdiği tecrübeyle hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sebepten zarar görmüş, kırılmış, notebook ekranlarınızı Asus notebook servisi olarak en kaliteli şekilde değiştiriyoruz. Sizde her türlü Asus bilgisayarlarınız konusunda teknik destek için ASUSNOTEBOOKSERVİSİ.COM adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Notebook ekranları çok ince olduğundan herhangi bir temas ile kırılabilmektedir. Sadece düşme çarpma sonucu değil arasında kablo veya başka bir şeyin kalması sonucunda da bilgisayar ekranı kırılabilmektedir. Günümüzde artık birçok işin bilgisayarlar üzerinden yapıldığını düşünecek olursak ekran kırılmasının ne kadar can sıkıcı olduğunu tahmin edebiliriz. İster iş ister okul için olsun, dizüstü bilgisayarlarınızın en kısa sürede tamiri dikkat ettiğimiz ilk konu. Günlük rutininizin aksamaması için size Asus bilgisayar servisi ekran değişimi konusunda en kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Asus Teknik Servisi

Asus teknik servisi olarak sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak bunlar:

·        Notebook ekran değişimi

·        Laptop klavye değişimi

·        Laptop batarya ve adaptör desteği

·        Anakart ve ekran kartı tamiri, değişimi

·        Şarj soketi tamiri

·        Kasa menteşe onarımı

·        Lisanslı Windows (işletim sistemi) kurulumu

·        Asus server servis

·        Termal pad ve macun değişimi

·        Notebook fanı tamiri ve değişimi verdiğimiz bazı hizmetlerdendir.

Asus Orijinal Yedek Parça

Firmamız Asus bilgisayarlarınız için bütün orijinal yedek parçalara sahiptir. Firmamız ile 7/24 iletişime geçerek bilgisayarınız için ihtiyacınız olan orijinal yedek parçaya sahip olabilirsiniz. Firmamız sağladığı garanti süreleri ile üstün bir güvenilirlik vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan temin edebileceğiniz Asus orijinal yedek parça örneği verecek olursak bunlar:

·        Orijinal Asus notebook menteşe

·        Orijinal Asus notebook kasa

·        Orijinal Asus notebook ekran kartı

·        Orijinal Asus dokunmatik

·        Orijinal Asus anakart

·        Orijinal Asus notebook batarya

·        Orijinal Asus notebook ekran

·        Orijinal Asus notebook klavye

·        Orijinal Asus notebook adaptör

·        Orijinal Asus notebook hard disk

·        Orijinal Asus notebook fan

·        Orijinal Asus notebook ram

Yukarıda saydıklarımızla birlikte her türlü Asus orijinal yedek parça ihtiyacınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Laptop Klavye Değişimi

Laptop klavyeleriniz herhangi bir sıvı dökülmesi, herhangi bir çarpma veya fazla kullanım sonucunda kullanılmaz hale gelebilir. Bu tür durumlarda özellikle sıvı dökülmesi durumunda acilen bir teknik servisten destek almanız gerekir. Çünkü zamanında müdahale edilmeyen sıvı teması bilgisayarınızda klavye dışında sorunlara da sebep olabilmektedir. Tüm bu sorunlar için firmamız en hızlı şekilde sorunu tespit edip çözmektedir.

Laptop klavyeniz tuşları bozulduğu için veya klavye tamamen bozulduğu için değişime ihtiyaç duyduğunda eskiyen veya bozulan bilgisayarınızın değişimi için orijinal yedek parçalara sahip olan bizimle iletişime geçerek sipariş oluşturabilir ya da değişim için cihazınızı servisimize yollayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız en kısa sürede hizmet sunmayı kendine görev edinmiştir.

Kasa Menteşe Onarımı

Laptop kasa Menteşe onarımı konusunda yılların verdiği tecrübeyle firmamız sektörde en iyi hizmeti sunmaktadır. Bilgisayarlarınızın kırılmış veya eskimiş kasalarını en kısa sürede değiştiriyor veya tamir ediyoruz. Darbe sonucu veya sert kullanımdan dolayı kırılan bilgisayar kasaları konusunda orijinal yedek parçalarımızla en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Laptop kasalarınızı tamir ettirmezseniz laptop kapağını açıp kapatmakta sorun yaşarsınız. Bu sorun giderek daha büyük sorunlara sebep olabilmektedir. Özellikle bu tür durumlarda ekran kırılması da ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu sorunlardan kurtulmanız için bilgisayar kasınızın en kısa sürede tamir edilmesi önem arz etmektedir. Firmamız tüm Asus notebook sorunlarınız için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Siz de her türlü notebook probleminiz için gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz.


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@asusnotebookservisi.com