Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Asus Notebook Ekran Degisimi
Makaleler

Asus Notebook Ekran Degisimi

 

Notebook ekran degisimi konusunda yillarin verdigi tecrübeyle hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sebepten zarar görmüs, kirilmis, notebook ekranlarinizi Asus notebook servisi olarak en kaliteli sekilde degistiriyoruz. Sizde her türlü Asus bilgisayarlariniz konusunda teknik destek için ASUSNOTEBOOKSERVISI.COM adresi üzerinden bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Notebook ekranlari çok ince oldugundan herhangi bir temas ile kirilabilmektedir. Sadece düsme çarpma sonucu degil arasinda kablo veya baska bir seyin kalmasi sonucunda da bilgisayar ekrani kirilabilmektedir. Günümüzde artik birçok isin bilgisayarlar üzerinden yapildigini düsünecek olursak ekran kirilmasinin ne kadar can sikici oldugunu tahmin edebiliriz. Ister is ister okul için olsun, dizüstü bilgisayarlarinizin en kisa sürede tamiri dikkat ettigimiz ilk konu. Günlük rutininizin aksamamasi için size Asus bilgisayar servisi ekran degisimi konusunda en kaliteli ve en hizli sekilde hizmet vermekteyiz.

Asus Teknik Servisi

Asus teknik servisi olarak sundugumuz hizmetlerin bir kismini siralayacak olursak bunlar:

·        Notebook ekran degisimi

·        Laptop klavye degisimi

·        Laptop batarya ve adaptör destegi

·        Anakart ve ekran karti tamiri, degisimi

·        Sarj soketi tamiri

·        Kasa mentese onarimi

·        Lisansli Windows (isletim sistemi) kurulumu

·        Asus server servis

·        Termal pad ve macun degisimi

·        Notebook fani tamiri ve degisimi verdigimiz bazi hizmetlerdendir.

Asus Orijinal Yedek Parça

Firmamiz Asus bilgisayarlariniz için bütün orijinal yedek parçalara sahiptir. Firmamiz ile 7/24 iletisime geçerek bilgisayariniz için ihtiyaciniz olan orijinal yedek parçaya sahip olabilirsiniz. Firmamiz sagladigi garanti süreleri ile üstün bir güvenilirlik vermektedir. Müsteri memnuniyeti odakli çalisan firmamizdan temin edebileceginiz Asus orijinal yedek parça örnegi verecek olursak bunlar:

·        Orijinal Asus notebook mentese

·        Orijinal Asus notebook kasa

·        Orijinal Asus notebook ekran karti

·        Orijinal Asus dokunmatik

·        Orijinal Asus anakart

·        Orijinal Asus notebook batarya

·        Orijinal Asus notebook ekran

·        Orijinal Asus notebook klavye

·        Orijinal Asus notebook adaptör

·        Orijinal Asus notebook hard disk

·        Orijinal Asus notebook fan

·        Orijinal Asus notebook ram

Yukarida saydiklarimizla birlikte her türlü Asus orijinal yedek parça ihtiyaciniz için bizimle iletisime geçmeniz yeterlidir.

Laptop Klavye Degisimi

Laptop klavyeleriniz herhangi bir sivi dökülmesi, herhangi bir çarpma veya fazla kullanim sonucunda kullanilmaz hale gelebilir. Bu tür durumlarda özellikle sivi dökülmesi durumunda acilen bir teknik servisten destek almaniz gerekir. Çünkü zamaninda müdahale edilmeyen sivi temasi bilgisayarinizda klavye disinda sorunlara da sebep olabilmektedir. Tüm bu sorunlar için firmamiz en hizli sekilde sorunu tespit edip çözmektedir.

Laptop klavyeniz tuslari bozuldugu için veya klavye tamamen bozuldugu için degisime ihtiyaç duydugunda eskiyen veya bozulan bilgisayarinizin degisimi için orijinal yedek parçalara sahip olan bizimle iletisime geçerek siparis olusturabilir ya da degisim için cihazinizi servisimize yollayabilirsiniz. Müsteri memnuniyetini ön planda tutan firmamiz en kisa sürede hizmet sunmayi kendine görev edinmistir.

Kasa Mentese Onarimi

Laptop kasa Mentese onarimi konusunda yillarin verdigi tecrübeyle firmamiz sektörde en iyi hizmeti sunmaktadir. Bilgisayarlarinizin kirilmis veya eskimis kasalarini en kisa sürede degistiriyor veya tamir ediyoruz. Darbe sonucu veya sert kullanimdan dolayi kirilan bilgisayar kasalari konusunda orijinal yedek parçalarimizla en kaliteli hizmeti sunmaktayiz. Laptop kasalarinizi tamir ettirmezseniz laptop kapagini açip kapatmakta sorun yasarsiniz. Bu sorun giderek daha büyük sorunlara sebep olabilmektedir. Özellikle bu tür durumlarda ekran kirilmasi da ortaya çikabilmektedir. Tüm bu sorunlardan kurtulmaniz için bilgisayar kasinizin en kisa sürede tamir edilmesi önem arz etmektedir. Firmamiz tüm Asus notebook sorunlariniz için en iyi sekilde hizmet vermektedir. Siz de her türlü notebook probleminiz için gönül rahatligiyla firmamizi tercih edebilirsiniz.


Tel: 444 56 33